Dlaczego outsourcing?

Na czym polega outsourcing kadrowo-płacowy?

Outsourcing kadrowo-płacowy polega na wydzieleniu przez organizację na zewnątrz całości lub części zadań związanych z administracją kadr i naliczaniem płac. Oferowane przez naszą firmę usługi outsourcingu kadrowo-płacowego  pozwalają na korzystanie z obsługi najwyższej jakości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów oraz współpracy w ramach partnerskich relacji.

Dlaczego warto przekazać świadczenie usług kadrowo-płacowych firmie zewnętrznej?

Ograniczenie kosztów

Ograniczenie kosztów z powodu braku konieczności zatrudniania pracownika(ów) - zamiast umowy o pracę faktura za usługi a także zminimalizowanie obciążeń finansowych związanych z zakupem i aktualizacją oprogramowania do obsługi kadrowo-płacowej pracowników, zleceniobiorców (bazujemy na systemie kadrowo-płacowym ERP Optima).

Wysoka jakość obsługi

Wysoka jakość obsługi - dzięki fachowej wiedzy i aktualizującym szkoleniom jesteśmy w stanie zadbać o najwyższy poziom świadczonych usług. Oferujemy także doradztwo i wspracie w zakresie kadrowo-płacowym.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu – poprzez odciążenie organizacji od czasochłonnych zadań administracyjnych można skoncentrować się na kluczowych aspektach działalności.

Wsparcie podczas kontroli

Wsparcie podczas kontroli i przy ustaleniach pokontrolnych oraz przejęcie odpowiedzialności za kontakty z Urzędami i innymi instytucjami w sprawach kadrowo-płacowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne warunki przechowywania dokumentacji oraz zabezpieczenie interesów klienta polisą.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do nas

+48 668 195 342

Kontakt mailowy

biuro@placowo-kadrowe.pl

Adres do korespondencji

ul. NSZZ Solidarności 10
63-200 Jarocin

Zadzwoń do nas

+48 668 195 342

Kontakt mailowy

biuro@placowo-kadrowe.pl

Adres do korespondencji

ul. NSZZ Solidarności 10
63-200 Jarocin